ארגון לטכנולוגיה רוחנית

אולי שמעת שהטכנולוגיה נפלה לידיים הלא נכונותואין דבר רחוק יותר מהמציאות.

גורמים מדכאים כבר ניסו בעבר לזכות בשליטה על הטכנולוגיה.  ב-1995 אדם בשם דון פורסל, כמעט הצליח, במקרה זה, ל.ר.ה כתב את הדבר הבא לפורסל:

"You have promised to hurt me so badly I will never recover unless I put Dianetics solidly and forever into your hands. Before I would do that, Purcell, before I would betray my own people, my auditors, my own country, I would throw anything I know of Dianetics away."

(LRH letter to Purcell)

זה מראה את הנחישות של רון במניעת נפילת הטכנולוגיה לידיים הלא נכונות, כך שזה היה משהו ש-ל.ר.ה היה מאד ער לגביו, ובנוסף לכל שאר הדברים שעשה, הוא כמובן דאג שבעיה זו תטופל. כבר ב-1982 התכנית איך לשמר את הטכנולוגיה הושלמה. ל.ר.ה יסד באותה התקופה את המרכז לטכנולוגיה דתית (RTC) שקיבל את כל הסימנים המסחריים והכנסייה לטכנולוגיה רוחנית (CST), שקיבלה את כל זכויות היוצרים.

מעטים ידעו על הכנסייה לטכנולוגיה רוחנית, ומסיבה מאד טובה. תנאים מסוימים היו צריכים להתקיים בטרם הכנסייה לטכנולוגיה רוחנית יכלה לקבל את הטכנולוגיה, ולפני שזה יקרה, הכנסייה לטכנולוגיה רוחנית באופן טבעי הייתה מטרה למדכאים.

התנאים האחרונים התממשו ב-1993 כאשר סיינטולוגיה הוכרה כדת ע"י רשויות המס האמריקנים(IRS) והכנסייה לטכנולוגיה רוחנית קיבלה פטור ממס ככנסייה ללא מטרות רווח.

זו גם הפעם הראשונה שאני יודע עליה שאנחנו כסיינטולוגים נודענו על הכנסייה לטכנולוגיה רוחנית, כאשר זה הופיע על הפולדר שקיבלנו באירוע "המלחמה נגמרה". ראה ציטוט מהפולדר כאן.

רק באותו הרגע עברה הטכנולוגיה לידיים הכי הנכונות. כל זכויות היוצרים עברו לבסוף מידיו של רון עצמו לכנסייה לטכנולוגיה רוחנית, לאחר שהיו חלק מהנכסים של ל.ר.ה זמן מה. הנכסים שהופקדו בידי נורמן סטרקי ע"י ל.ר.ה. אנו יכולים להחשיב עצמנו ברי מזל שנורמן סטרקי, דיויד מיסקביג' וחברי הנהלה נוספים דאגו שזה יקרה. אם תאזין לאירוע השנה החדשה 2000 יו"ר ההנהלה נותן פרטים נוספים על הכנסייה לטכנולוגיה רוחנית.

אם תיכנס לעמוד הבית הזה תמצא שכל זכויות היוצרים למעשה שייכים לכנסייה לטכנולוגיה רוחנית בזמן של.ר.ה הוא עדיין היוצר. (חפש את הכנסייה לטכנולוגיה רוחנית באמצעות השם(

אם תשאל את המשרד לעניינים מיוחדים הם יראו לך את כל חוקי העזר של הכנסייה לטכנולוגיה רוחנית. אני בעצמי קראתי אותם וחייב לומר שאלו שמנהלים את CST הם סיינטולוגים מוסמכים ביותר בעלי הכשרה גבוהה.בנוסף לכך, ישנם מספר עורכי דין שבתפקידם כ"מנהלים מיוחדים" חייבים לוודא שהכל נעשה לפי הספר. אגב, עורכי דין אלה היו עורכי הדין של ל.ר.ה, הוא מזכיר אותם בעמוד 4 במסמך זה, היכן שהוא מזכיר גם את דיויד מיסקביג' . שווה לקרוא את כולו.

לטעון שIRS   לקחו שליטה מלאה על הטכנולוגיה בגלל שפקיד לשעבר בדרגה גבוהה בIRS   היה יועץ של עו"ד של ל.ר.ה בהקשר ליסוד של CST, אבסורדי באותה מידה כמו לטעון ש COB מסר את הטכנולוגיה לממשלה. ניתן להתבונן בהאשמות אלו רק באור הציטוט הבא:

"הפושע מאשים אחרים בדברים שהוא מבצע בעצמו."

עלון מהש"ה הראש הקרימינלי

וזה:

"לכן המפלצת שעלולה לטרוף אותנו עד תום איננה הממשלה או החלונות הגבוהים. זהו הכישלון האפשרי שלנו בשמירה על הטכנולוגיה שלנו ובעיסוק בה."

מ"מ מהש"ה שמירת סיינטולוגיה פועלת

זו בדיוק הסיבה של.ר.ה יסד את CST כדי לשמור על הטכנולוגיה, ואת RTC כדי לדאוג ליישום שלה.